ESPN Fantasy Sports

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Sürüm 5.3.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ESPN Inc
Spor dünyasına dair bilgi akışı sağlamak amacıyla geliştirilen ESPN Fantasy Sports uygulaması ile karşı karşıyasınız.

ESPN Fantasy Sports, spor dünyasına dair bilgileri derleyip sizlere bildiren başarılı bir mobil uygulamadır. Uygulamadan faydalanmak isterseniz Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Hem spor alanında bilgi akışına sahip olun hemde kendiniz oyun kurarak oynamanın tadını çıkartın. Oyunda heyecanlı anlar yaşamak için kendinizi oyuna verin, maçları kazanmak için başarılı oyun performansı sergileyin. 

Arkadaşlarınızla keyifli bir oyun oynamak ya da diğer taraftarlarla oynamak için mevcut bir ligine katılabilirsiniz. Bir fantezi futbolu, beyzbol, basketbol ya da hokey ligi oluşturarak oyun alanınızı genişletebilirsiniz. Üye olun, ekibinizi hazırlayın, programınızı düzenleyin, oyuncular ekleyin ve işlem yapın. Olaylar bu kadar basit. Sonrasında zorlu karşılaşmaların keyfini çıkartın. 

Yeni videolardan, yeni haberlerden ve içeriklerden haberdar olmak için üye olmanız yeterli olacaktır. Performanslarınızı takip ederek daha fazla başarı için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Takımınızı geliştirerek oyunun kazanan kişisi olmaya çalışacaksınız. ESPN Fantasy Sports mobil oyununa size ücretsiz sahip olabilir ve keyif alarak oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. 

ESPN Fantasy Sports indir