ESPN Fantasy Sports

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 91,2 MB
  • Version 3.4.3
  • Dil Türkçe
  • Firma ESPN Inc
ESPN Fantasy Sports mobil uygulaması sizlere spor dünyasını anlatan bir mobil uygulamadır.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz ESPN Fantasy Sports mpbil uygulaması sizlere spor dünyası ile ilgili bilgi akışı sağlayacak olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisinde sizlere spor alanında geniş bir alan sunuluyor. En sevdiğiniz oyun içeriklerini takip etmek için saatlerce internet sitelerinde gezmenize gerek yoktur. ESPN Fantasy Sports mobil uygulaması sayesinde tek bir tıklama ile bir çok içeriğe anında göz atabilirsiniz. 

Uygulama ücretsiz olduğu gibi içerikleri de tamamen ücretsizdir. Streak oyununu oynayın ve ödülleri kazanmak için ekstra hakları kazanmaya odaklanın. Ekstra puan şansı için her gün spor karşılaşmalarından en yüksek skoru kazanın. Spor bilginizi test etmek için ESPN uzmanlarına, arkadaşlarınıza, ailenize veya tüm ESPN Fantasy topluluğuna karşı oynayabilirsiniz. Hem haberlerin hem de oyunların keyfini çıkartın. 

Canlı, gerçek zamanlı eşleştirme ve profesyonel oyun skoruyla oyun içerisindeki durumunuzu takip edebilirsiniz. ESPN Fantasy Sports, spor tutkunuzu daha da yükseltmek için oyunların tadını çıkartın. Daha fazla puan ve daha fazla oyun için kendinizi oyuna verin. 

ESPN Fantasy Sports indir
DİĞER SÜRÜMLER